Supervisory Board

 • Dariusz Skrocki - Przewodniczący Rady Nadzorczej

  Radca Prawny, absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zdał egzamin sędziowski. Senior Partner jednej z największych kancelarii prawnych w Wielkopolsce – Babiaczyk, Skrocki i Wspólnicy sp. k.

  roll down
 • Mirosław Babiaczyk - Zastępca Przewodniczącego Rady Nadzorczej

  Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

  Radca Prawny, współzałożyciel w 1993 roku oraz Senior Partner jednej z największych kancelarii prawnych w Wielkopolsce – Babiaczyk, Skrocki i Wspólnicy sp. k. Doktorat na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Stypendysta Max-Planck-Institut Freiburg in Breisgau (Niemcy) oraz Universität Bayreuth (Niemcy).

  roll down
 • Piotr Fortuna - Sekretarz Rady Nadzorczej

  Dyrektor Finansowy oraz Członek Zarządu Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. od marca 2015 r. Przed powołaniem do Zarządu Spółki, od czerwca 2011 r. pełnił funkcję Prokurenta.

  Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

  roll down
 • Michał Królikowski - Członek Rady Nadzorczej

  Michał Królikowski jest partnerem w kancelarii prawnej Prof. Marek Wierzbowski i Partnerzy – Adwokaci i Radcowie Prawni oraz profesorem na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W 2005 r. uzyskał stopień doktora nauk prawnych, a w 2012 r. stopień doktora habilitowanego nauk prawnych. W pracy naukowej zajmuje się zagadnieniami z zakresu europejskiego i międzynarodowego prawa karnego.

  roll down
 • Jacek Nowakowski - Członek Rady Nadzorczej

  Jest absolwentem Moskiewskiego Instytutu Energetycznego, gdzie ukończył studia na kierunku "Elektrownie atomowe i wyposażenie" uzyskując tytuł zawodowy inżyniera i naukowy magistra (specjalność: wymiana ciepła i masy).

  Powołany do Rady Nadzorczej Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. w listopadzie 2014 r.

  roll down
 • Lech Cyprysiak - Członek Rady Nadzorczej

  Absolwent Instytutu Technologii i Inżynierii Chemii Organicznej Akademi Techniczno-Rolniczej (obecnie Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy) w Bydgoszczy. Kwalifikacje poszerzał w Polskiej Międzynarodowej Szkole Zarządzania w Warszawie.

  roll down